tel. +48 784-371-632

Pasowanie na Przedszkolaka

Takim oto wierszykiem rozpoczęły uroczystość „Pasowania na przedszkolaka” dzieci z przedszkola Piastów

Jest u nas śliczny, nie wiem czy wiecie
Domek jak z bajki, jedyny na świecie
Tu zawsze chodzę, gdy rano wstaję
W Przedszkolu Piastów chętnie zostaję

Moje przedszkole, moje wspaniałe
Ma imię wręcz doskonałe.
Od samych królów, co od stuleci
witają z zamku przedszkolne dzieci

Pasowanie na przedszkolaka to moment niezwykle doniosły, zarówno dla przejętych maluchów jak również dla rodziców. 28 listopada 2014r. dzieci z Przedszkola Piastów złożyły uroczyste przyrzeczenie: obiecały że będą grzeczne, dzielne i zawsze uśmiechnięte. Śpiewały piękne piosenki, w tym jedną o barwnym motylu która powstała na życzenie jednej z uczestniczek uroczystości. Nasze dzieci z przejęciem recytowały wierszyki, aż w końcu nadszedł moment pasowania podczas którego, ogromna czerwona kredka nadawała dzieciom honorowy tytuł przedszkolaka. Kolorowe „motylkowe” dyplomy i pięknie zapakowane prezenty podkreśliły nowo zdobyty status.
Pełne pyszności zastawione stoły zaprosiły dzieci i rodziców do łasuchowania. Na koniec wszyscy wspólnie z rodzicami bawili się przy integracyjnych grach prowadzonych techniką Klanzy.

Przedszkole Piastów to miejsce które pokocha każde dziecko 🙂