tel. +48 784-371-632

Dyplom za wzięcie udziału w programie edukacyjnym „Mamo, tato, wolę wodę!”

Program edukacyjny „Mamo, tato, wolę wodę!” został zainicjowany przez Żywiec Zdrój S.A. w 2009 roku, w trosce o zdrowy rozwój najmłodszych. Jest to jeden z największych programów edukacyjnych skierowanych do przedszkoli w Polsce. Jego celem jest podkreślenie roli wody w codziennej diecie oraz wspieranie rodziców w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci.

Od samego początku partnerami merytorycznymi „Mamo, tato, wolę wodę!” są Instytut Żywności i Żywienia oraz Instytut Matki i Dziecka.

Dzięki materiałom edukacyjnym opracowanym przez ekspertów ponad milion przedszkolaków, odkryło poprzez zabawę fascynujący świat wody. Podczas zajęć dzieci miały okazję poznać zasady zdrowego żywienia, poszerzyć swoją wiedzę na temat roli wody w przyrodzie oraz dowiedzieć się więcej o jej właściwościach, zastosowaniach i sposobach oszczędzania.

Nasze przedszkole wzięło udział w 7 już edycji programu i za aktywny udział zostaliśmy nagrodzeni dyplomem. W tym roku szkolnym uczestniczymy w ósmej edycji programu, bom każdy przedszkolak wie jak ważna jest woda w przyrodzie, że bez niej nie istnieje życie.