+48 784-371-632
Banner Przedszkole Piastów Mały - dwójka dzieci

Aktualności

Informujemy rodziców, że placówka otrzymuje wsparcie finansowe z budżetu Gminy w formie dotacji celowej na finansowanie działalności edukacyjnej.

Szanowni Państwo,
bardzo prosimy rodziców/opiekunów, którzy planują przyprowadzanie dziecka do Przedszkola Piastów od 25 maja 2020 r., o poinformowanie o tym dyrekcję przedszkola telefonicznie bądź drogą mailową.

W związku z tymczasowym ograniczeniem liczby dzieci mogących jednocześnie przebywać na terenie placówki oraz poniższym apelem wystosowanym przez Ministra Edukacji Narodowej, informujemy Państwa, że w pierwszej kolejności do przedszkola będą mogły wrócić dzieci, których obydwoje rodziców pracuje.

Apel Ministra Edukacji Narodowej:
„Apelujemy do samorządów, by z placówek w pierwszej kolejności mogły skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Warto, aby pierwszeństwo uzyskały dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.”

Dziękujemy za zrozumienie sytuacji zmuszającej nas do przestrzegania wszelkich procedur, których respektowanie ma na celu zapewnienie Państwa dzieciom bezpiecznych warunków pobytu i zabawy w naszej placówce.

Przed ponownym przyprowadzeniem dziecka do przedszkola należy:

- pobrać, wypełnić i odesłać podpisany skan ankiety informacyjnej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- zapoznać się z procedurą przyprowadzania i odbioru dziecka z Przedszkola Piastów

- zapoznać się z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Pobierz ankietę  Procedura przyprowadzania i odbioru dziecka  Wytyczne GIS