Pierwsza nagroda dla naszych dzieci

Szanowni Państwo, z największą przyjemnością informujemy, iż dzieci z naszego przedszkola zostały laureatami XIII Regionalnego Konkursu Plastycznego i Fotograficznego „Chrońmy przyrodę ojczystą”.

Zostały wyróżnione za pracę zbiorową wykonaną techniką „colage”.

W nagrodę otrzymaliśmy dwa pakiety edukacyjne , które zostaną wykorzystane jako pomoce do zajęć ekologicznych prowadzonych w przedszkolu:

1. „Elka Kropelka” – woda źródłem życia

2. Pakiet edukacyjny – Natura , który zawiera – Grę planszową „Natura w Polsce”, Domino „Owady”, Domino Ptaki, Domino „Rośliny”, Gra przyrodnicza memory, prezentację multimedialną nt. fauny i flory występującej w Polsce, „Bajki ekologiczno przyrodnicze”, komiks „Natura dla tych co mają pazury pióra”, pomoce w formie plakatów do zajęć dydaktycznych – zwierzęta i rośliny w naszym kraju” i puzzle ekologiczne.

Dodatkowo każde dziecko otrzymało dyplom indywidualny, czekoladę, ponadto dzieci podjęte zostały słodkim poczęstunkiem. Jesteśmy DUMNI !!!

Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ z wręczania nagrody dla naszego przedszkola.