Bożena Niesłuchowska – Pinkos

Pedagog z wieloletnim stażem pracy w przedszkolu. Motto, które towarzyszy jej przez całe życie zawodowe to stwierdzenie Jeana-Paula Sartre; dzieci i zegarków nie należy stale nakręcać trzeba im dać czas do chodzenia. Uwielbia dzieci, ich sposób patrzenia na świat, rzetelność wyrażanych przez nie sądów, bezpośredniość, której tak często boją się dorośli. Praca z dzieckiem stanowi jeden z czynników, które warunkują jej egzystencję. Jest profesjonalistką z sercem pełnym empatii dla każdego napotkanego na swojej drodze malucha.

Wykształcenie:

1. Studium Nauczycielskie – Wychowanie Przedszkolne i nauczanie początkowe – SN Legnica
2. Licencjat Pedagogika, specjalność Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna – WSM Legnica
3. Studia magisterskie, specjalność Zintegrowana Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna- WSM Legnica
4. Nauczyciel mianowany