Akcja „Góra grosza”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż przystąpiliśmy do ogólnopolskiej akcji  „GÓRA GROSZA”- XV EDYCJA

1. Organizatorem czternastej edycji akcji jest Towarzystwo Nasz Dom, z siedzibą w Warszawie, Al. Zjednoczenia 34, 01-830 Warszawa, tel./fax 22 834 60 53, 22 834 37 12.

2. Za organizację akcji odpowiedzialny jest Zarząd Towarzystwa Nasz Dom.

3. Patronat nad akcją objął Minister Edukacji Narodowej.

4. Przy prowadzeniu i realizacji akcji Towarzystwo współpracuje w akcji z mediami centralnymi i lokalnymi.

5. Współorganizatorami akcji są firmy wspomagające Towarzystwo Nasz Dom: w transporcie monet (Firma Kurierska), w przeliczeniu monet i ochronie (Firma Przeliczeniowa), w opiece finansowej (Bank)

AKCJA TRWA OD: 24 LISTOPADA DO 5 GRUDNIA

CELEM AKCJI JEST: zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

W przedszkolu wystawiliśmy skarbonkę, do której dzieci i rodzice mogą wrzucać nominały od 1 do 5 gr.

Regulamin postępowania z zebranymi pieniędzmi jest integralną częścią całej akcji.

Regulamin akcji i szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej TOWARZYSTWA NASZ DOM